image

Доступне кредитування на придбання квартири

Кредит на придбання квартири в ЕКО-ДІМ від банку Київська Русь - від 14% річних
image

З Новим Роком!

Колектив фінансової компанії «ЕКО-ДІМ» вітає усіх своїх клієнтів та ділових партнерів з наступаючим Новим роком та Різдвом! Бажає усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів. Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році. З Новим Роком!
image

Здача в експлуатацію будинку по вул.Скрипника (1 черга будівництва)

23 листопада 2012 року підписано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок на вулиці Скрипника(І-ша черга будівництва)” до експлуатації. Одночасно ведуться роботи ІІ черги будівництва. З пропозиціями вільних квартир та їх вартістю можна ознайомитися за цим посиланням - квартири в будинку по вул.Скрипника (ІІ черга будівництва)- ТУТ
image

Створено новий ФФБ: будинок по вул. Сухомлинського в м. Винники

13 листопада ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з ПрАТ «Дублянський будівельник» створили фонд фінансування будівництва будинку по вул. Сухомлинського в м. Винники. Розпочато продаж 1-2 кімнатних квартир малої площі. Здача будинку планується на початок 2015 року. Зазначимо, що це вже двадцять перший ФФБ створений за участі ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ».
image

Гарячий листопад!

Перелік квартир, які можна купити в листопаді з гарантованою знижкою – до 4%. Агентство нерухомості «ЕКО-ДІМ» в рамках акції «Гарячі пропозиції місяця» надає можливість придбати ряд квартир, які можна придбати протягом місяця з гарантованою знижкою до 4%. Пропозиція квартир, поданих в переліку, за акційною ціною дійсна з 1 по 30 листопада.