image

Квартири в будинку вул.Перфецького, 2а - нові ціни

ТзОВ "Фінансова компанія "ЕКО-ДІМ" повідомляє про збільшення ціни об'єктів інвестування - квартир в будинку по вул.Перфецького, 2-А з 25 травня 2011 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 24 травня 2011 року включно.
image

Квартири в будинку пр.Червоної Калини - нові ціни

ТзОВ "Фінансова компанія "ЕКО-ДІМ" повідомляє про збільшення ціни об'єктів інвестування - квартир в будинку по пр.Червоної Калини з 20 травня 2011 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 травня 2011 року включно.
image

Квартири в будинку по вул.Скрипника - нові ціни

ТзОВ "Фінансова компанія "ЕКО-ДІМ" повідомляє про збільшення ціни об'єктів інвестування - квартир в будинку по вул.Скрипника з 20 травня 2011 року на 30,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 травня 2011 року включно.
image

Фінансова компанія «Еко-Дім» 2.0

Група компаній під брендом «Еко-Дім» рада повідомити вас про запуск оновленого інтернет ресурсу для фінансової компанії. А також, про відкриття офіційних аккауyтів у соціальних мережах Facebook та Twitter. Приєднуйтеся до нас!
image

Збільшення ціни об’єктів інвестування

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр. Червоної Калини з 29 грудня 2010 року на 30,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів надісланих вам.