image

30 липня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з КБП «Галичартбуд» створили фонд фінансування будівництва житлового будинку на пр.Червоної Калини в мальовничому куточку Сихова. Ціна метра квадратного становить від 6500 гривень . В наявності є квартири малих площ.
image

28 липня 2010 року

Шановні довірителі ФФБ будинку на вул.В.Великого-Перфецького у м.Львів. Будинок перебуває на завершальній стадії будівництва. Просимо всіх довірителів погасити свою заборгованість перед ФФБ для вчасного введення будинку в експлуатацію та виготовлення документів на право власності. В разі невчасного внесення коштів в ФФБ Вам буде нараховано пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення оплати. Для погашення заборгованості перед ФФБ ви можете отримати кредит в ЛФ АБ «Київська Русь» терміном на 2 роки. Деталі на сторінці «Кредитування» або за тел. 245-25-64
image

01 липня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 20 липня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в на сторінках по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 липня 2010 року включно.
image

21 червня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 05 липня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в на сторінках по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 липня 2010 року включно.
image

19 квітня 2010 року

Шановні довірителі! ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» просить довірителів вчасно вносити кошти в ФФБ у відповідності до встановлених графіків внесення плаежів. У випадку протермінування строків внесення коштів, Вам буде нараховано пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день протермінування у відповідності до Договору про участь в ФФБ. Просимо вчасно виконувати свої фінансові зобов’язання.