image

01 квітня 2010 року

Шановні покупці та партнери! Поздоровляємо Вас зі святом — Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Прийміть найщиріші вітання та побажання миру, добра, щастя, любові. Нехай чудесне свято Великодня сповнить Ваше життя весняним світлом віри і нових надій ! Христос воскрес!
Радість життя вдихніть повною мірою!
Хай усміхнуться серце і вуста.
Звеличуйте, зігріті щедро вірою,
Святого і Великого Христа!
Колектив Фінансової компанії «ЕКО-ДІМ»
image

22 березня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) та вул. Лінкольна, 10 з 12 квітня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 09 квітня 2010 року включно.
image

12 березня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з ВАТ «Дублянський будівельник» створили фонд фінансування будівництва житлового будинку на вул. Івасюка у м. Винники. Ціна метра квадратного становить від 6300 гривень . Деталі в розділі «Новобудови»
image

18 лютого 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) та вул. Лінкольна, 10 з 01 березня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 26 лютого 2010 року включно.
image

20 січня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 01 лютого 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 29 січня 2010 року.