image

01.02.2008 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» пройшла акредитацію у банку «Альфа-банк» та підписала генеральний договір про співпрацю з метою кредитування банком фізичних осіб — довірителів ФФБ для купівлі житла на первинному ринку. Банк ретельно перевірив та підтвердив законність будівництва та діяльності як фінансової компанії, так і забудовника
image

05.12.2007 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» створила чотири фонди фінансування будівництва. Два фонди були створені з корпорацією будівельних підприємств «Галичартбуд», ще два з ТзОВ «Західна будівельна інвестиційна компанія». Загалом станом на 05.12.2007 року Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» створила та здійснює управління п’ятьма фондами фінансування будівництва.
image

28.11.2007 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» пройшла акредитацію у Львівській філії Акціонерного Банку «Київська Русь» та підписала генеральний договір про співпрацю з метою кредитування банком фізичних осіб — довірителів ФФБ для купівлі житла на первинному ринку. Банк ретельно перевірив та підтвердив законність будівництва та діяльності як фінансової компанії, так і забудовника.
image

11.10.2007 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» створила перший фонд фінансування будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. М. Хвильового, 8 у м. Львові. Забудовником будинку виступає Відкрите акціонерне товариство «Пересувна механізована колона №9».
image

01.10.2007 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» розпочала процес впровадження систем управління якістю «ISO 9001», завершення якого заплановано на березень 2008 року.