image

Гарячий листопад!

Перелік квартир, які можна купити в листопаді з гарантованою знижкою – до 4%. Агентство нерухомості «ЕКО-ДІМ» в рамках акції «Гарячі пропозиції місяця» надає можливість придбати ряд квартир, які можна придбати протягом місяця з гарантованою знижкою до 4%. Пропозиція квартир, поданих в переліку, за акційною ціною дійсна з 1 по 30 листопада.
image

Будинок по вул. Івасюка - Винна Гора в м.Винники здано в експлуатацію

25 жовтня підписано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок вбудованим магазином на вулиці Івасюка - Винна Гора у місті Винники”” до експлуатації.
image

Будинок по вул. Угорській здано в експлуатацію

23 жовтня підписано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок вбудовано-прибудованим магазином та підземною автостоянкою на вулиці Угорській, 7 у місті Львові”” до експлуатації.
image

Здача в експлуатацію - будинок по вулиці Варшавській

15 жовтня 2012 року ПАТ “Холдингова компанія “ЕКО-ДІМ” отримано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями на вулиці Варшавській, 191-193 у місті Львові (нове будівництво)” до експлуатації.
image

ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА КВАРТИРИ з 15 жовтня 2012 РОКУ

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єкта інвестування у жовтні 2012 року: 1. Будинок на вул. Скрипника у м. Львові (перша черга будівництва (1-144кв.) – з «15» жовтня 2012 року вартість 1 кв.м. житла збільшується на 100,00 грн. за 1м.кв. 2. Будинок на вул. Скрипника у м. Львові (друга черга будівництва (145-561кв)) – з «15» жовтня 2012 року вартість 1 кв.м. житла збільшується на 50,00 грн. за 1м.кв. У випадку несвоєчасного внесення платежу згідно встановленого графіку з Довірителям нараховується пеня у розмірі -15% річних за кожен день протермінування платежу та штраф у розмірі 1% від суми боргу. Кошти просимо вносити до 12 жовтня 2012 року.