image

Створено новий ФФБ: будинок по вул. Сухомлинського в м. Винники

13 листопада ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з ПрАТ «Дублянський будівельник» створили фонд фінансування будівництва будинку по вул. Сухомлинського в м. Винники. Розпочато продаж 1-2 кімнатних квартир малої площі. Здача будинку планується на початок 2015 року. Зазначимо, що це вже двадцять перший ФФБ створений за участі ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ».
image

Гарячий листопад!

Перелік квартир, які можна купити в листопаді з гарантованою знижкою – до 4%. Агентство нерухомості «ЕКО-ДІМ» в рамках акції «Гарячі пропозиції місяця» надає можливість придбати ряд квартир, які можна придбати протягом місяця з гарантованою знижкою до 4%. Пропозиція квартир, поданих в переліку, за акційною ціною дійсна з 1 по 30 листопада.
image

Будинок по вул. Івасюка - Винна Гора в м.Винники здано в експлуатацію

25 жовтня підписано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок вбудованим магазином на вулиці Івасюка - Винна Гора у місті Винники”” до експлуатації.
image

Будинок по вул. Угорській здано в експлуатацію

23 жовтня підписано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок вбудовано-прибудованим магазином та підземною автостоянкою на вулиці Угорській, 7 у місті Львові”” до експлуатації.
image

Здача в експлуатацію - будинок по вулиці Варшавській

15 жовтня 2012 року ПАТ “Холдингова компанія “ЕКО-ДІМ” отримано Декларацію про готовність об'єкта “Багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями на вулиці Варшавській, 191-193 у місті Львові (нове будівництво)” до експлуатації.