image

Фінансова компанія «Еко-Дім» 2.0

Група компаній під брендом «Еко-Дім» рада повідомити вас про запуск оновленого інтернет ресурсу для фінансової компанії. А також, про відкриття офіційних аккауyтів у соціальних мережах Facebook та Twitter. Приєднуйтеся до нас!
image

Збільшення ціни об’єктів інвестування

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр. Червоної Калини з 29 грудня 2010 року на 30,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів надісланих вам.
image

Збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 03 січня 2011 року на 50,00грн. за 1 м.кв.
image

Веселих свят, щасливого Нового року!

Колектив ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» вітає всіх своїх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажає усім Вам любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.
image

15 листопада 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 01 грудня 2010 року на 60,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.