image

Збільшення ціни об’єктів інвестування

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр. Червоної Калини з 29 грудня 2010 року на 30,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів надісланих вам.
image

Збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 03 січня 2011 року на 50,00грн. за 1 м.кв.
image

Веселих свят, щасливого Нового року!

Колектив ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» вітає всіх своїх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажає усім Вам любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.
image

15 листопада 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 01 грудня 2010 року на 60,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

08 листопада 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр.Червоної Калини з 22 листопада 2010 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.