image

08 листопада 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр.Червоної Калини з 22 листопада 2010 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

01 листопада 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з КБП «Галичартбуд» створили фонд фінансування будівництва житлового будинку на вул. Перфецького, 2-А . Ціна метра квадратного становить від 7200 гривень . В наявності є 1-2-3 кімнатні квартири
image

25 жовтня 2010 року

Повідомляємо Вас про введення в експлуатацію об’єкта будівництва: «Багатоквартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями та автостоянкою за адресою: Україна, Львівська область, м. Львів, вул.В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва)», згідно Акту готовності об’єкта до експлуатації, затвердженого Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради № 1394 від 08.10.2010 року, та Сертифікату відповідності, виданого Інспекцією ДАБК у Львівській області від 21.10.2010р.
Після присвоєння поштової адреси об’єкту будівництва Управитель видаватиме довідку за встановленою формою, що підтверджує право Довірителя на отримання у власність закріпленого за ним Об’єкту інвестування, в обмін на Свідоцтво про участь у Фонді, про що буде повідомлено в телефонному режимі.
Також просимо Вас до 29 жовтня 2010 року здійснити остаточні розрахунки з Управителем. В іншому випадку квартиру від Вас буде відкріплено та реалізовано.
image

07 жовтня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з «01″ листопада 2010 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

05 жовтня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по пр.Червоної Калини з 18 жовтня 2010 року на 50,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.