image

13 вересня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна з 04 жовтня 2010 року на 30,00грн. за 1 м.кв. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

03 вересня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 01 жовтня 2010 року . З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

10 серпня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 23 серпня 2010 року та вул. Лінкольна, 10 з 30 серпня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися на сторінках по відповідних об’єктах та з інформаційних листів, надісланих вам на ваш поштовий адрес. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до дати підвищення ціни.
image

30 липня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з КБП «Галичартбуд» створили фонд фінансування будівництва житлового будинку на пр.Червоної Калини в мальовничому куточку Сихова. Ціна метра квадратного становить від 6500 гривень . В наявності є квартири малих площ.
image

28 липня 2010 року

Шановні довірителі ФФБ будинку на вул.В.Великого-Перфецького у м.Львів. Будинок перебуває на завершальній стадії будівництва. Просимо всіх довірителів погасити свою заборгованість перед ФФБ для вчасного введення будинку в експлуатацію та виготовлення документів на право власності. В разі невчасного внесення коштів в ФФБ Вам буде нараховано пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення оплати. Для погашення заборгованості перед ФФБ ви можете отримати кредит в ЛФ АБ «Київська Русь» терміном на 2 роки. Деталі на сторінці «Кредитування» або за тел. 245-25-64