image

01 липня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 20 липня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в на сторінках по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 липня 2010 року включно.
image

21 червня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 05 липня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в на сторінках по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 19 липня 2010 року включно.
image

19 квітня 2010 року

Шановні довірителі! ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» просить довірителів вчасно вносити кошти в ФФБ у відповідності до встановлених графіків внесення плаежів. У випадку протермінування строків внесення коштів, Вам буде нараховано пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день протермінування у відповідності до Договору про участь в ФФБ. Просимо вчасно виконувати свої фінансові зобов’язання.
image

01 квітня 2010 року

Шановні покупці та партнери! Поздоровляємо Вас зі святом — Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Прийміть найщиріші вітання та побажання миру, добра, щастя, любові. Нехай чудесне свято Великодня сповнить Ваше життя весняним світлом віри і нових надій ! Христос воскрес!
Радість життя вдихніть повною мірою!
Хай усміхнуться серце і вуста.
Звеличуйте, зігріті щедро вірою,
Святого і Великого Христа!
Колектив Фінансової компанії «ЕКО-ДІМ»
image

22 березня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) та вул. Лінкольна, 10 з 12 квітня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 09 квітня 2010 року включно.