image

12 березня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з ВАТ «Дублянський будівельник» створили фонд фінансування будівництва житлового будинку на вул. Івасюка у м. Винники. Ціна метра квадратного становить від 6300 гривень . Деталі в розділі «Новобудови»
image

18 лютого 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) та вул. Лінкольна, 10 з 01 березня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 26 лютого 2010 року включно.
image

20 січня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 01 лютого 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 29 січня 2010 року.
image

13 січня 2010 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. Лінкольна, 10 з 22 січня 2010 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 22 січня 2010 року.
image

28 грудня 2009 року

Колектив ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» вітає всіх своїх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Хрестовим! Бажає усім Вам любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів. Нехай Новий Рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Дякуємо всім нашим клієнтам та партнерам за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році. З Новим Роком!