image

28 грудня 2009 року

Колектив ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» вітає всіх своїх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Хрестовим! Бажає усім Вам любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів. Нехай Новий Рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Дякуємо всім нашим клієнтам та партнерам за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році. З Новим Роком!
image

26 листопада 2009 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про збільшення ціни об’єктів інвестування — квартир в будинку по вул. В.Великого-Перфецького (друга черга будівництва) з 07 грудня 2009 року. З новими цінами ви можете ознайомитися в розділі «Новобудови» по відповідних об’єктах. Ви маєте можливість придбати квартири або здійснити доплату за вже придбані квартири по старих цінах до 07 грудня 2009 року.
image

13 листопада 2009 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» разом з КБП «Галичартбуд» створили фонд фінансування будівництва житлового комплексу на вул. Лінкольна , 10 у м. Львові. Будинок бізнес-класу: індивідуальне опалення, сучасні ліфти, спортивний майданчик, розвинена інфраструктура — зроблять Ваше проживання у ньому зручним та комфортним.Ціна метра квадратного становить від 6500 гривень . Деталі в розділі «Новобудови»
image

04 листопада 2009 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє про початок реалізації квартир в готельно-рекреаційному комплексі «Золотий горіх» по вул. Бойківській, 5(р-н вул. Сахарова) на території горіхового гаю. Комфортабельне житло класу «Де-Люкс»від 11 111,00 гривень. Деталі в розділі «Новобудови»,або за тел. 224-91-00
image

28 жовтня 2009р.

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє довірителів ФФБ будинку №7 по вул.Ставовій, про завершення будівництва будинку. На даному етапі завершуються оздоблювальні роботи. В листопаді на обєкті будівництва почне працювати комісія з введення будинку в експлуатацію. Просимо всіх боржників довнести кошти в ФФБ для здачі будинку в експлуатацію.