image

18.08.2008 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» завершила функціонування ФФБ виду А об’єкта будівництва — багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями по вул. М.Хвильового, 8, в м.Львів. Вітаємо новоселів!
image

27.05.2008 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» пройшла акредитацію у банку ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» та підписала генеральний договір про співпрацю з метою кредитування банком фізичних осіб — довірителів ФФБ для купівлі житла на первинному ринку. Банк ретельно перевірив та підтвердив законність будівництва та діяльності як фінансової компанії, так і забудовника
image

08.05.2008 року

ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» створила ФФБ виду А Кварталу котеджної забудови з об’єктами господарського призначення. Це вже шостий ФФБ створений фінансовою компанією «ЕКО-ДІМ». Квартал котеджної забудови — це 46 котеджів п’яти типів, які знаходяться за адресою : Україна, Львівська обл., Городоцький р-н., с.Бартатів, вул.Львівська. Реалізація котеджів розпочнеться наприкінці травня. Більш детальна інформаця на сторінці «Новобудови»
image

13.03.2008 року

Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» почала процес акредитації в банках «Райффайзен банк Аваль», ВАТ АБ «Украгазбанк» та ТзОВ «Укрпромбанк». Незабаром покупці нерухомості на первинному ринку житла через фінансову компанію «ЕКО-ДІМ» зможуть скористатися кредитними продуктами цих банків для купівлі нерухомості. Нагадаємо, що на сьогодні фінансову компанію «ЕКО-ДІМ» вже акредитувало чотири вітчизняні великі банки.
image

05.03.2008 року

Комерційний банк «Надра» розпочав кредитування клієнтів фінансової компанії «ЕКО-ДІМ» з метою придбання житла на первинному ринку.