image

Слава Героям НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Колектив Товариства висловлює співчуття всім родинам, знайомим та близьким полеглих героїв і сумує разом з усім українським народом. Дуже важко втрачати дорогих людей. Це страшна трагедія і величезна втрата. Однак, ми впевнені, що весь український народ розуміє, що власне цим Героям ми завдячуємо нашій перемозі. Вічна пам'ять і слава Героям! Всім пораненим бажаємо швидкого одужання! Слава Україні! Героям Слава!
image

Ціни на квартири в березні 2014 року

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єктів інвестування у березні 2014 року:
image

Ціни на квартири в будинку по вул.Під Голоско з 20.02.2014

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єкта інвестування у ЛЮТОМУ 2014 року: Будинок на вул. Під Голоском, 17А у м. Львові – з «20» лютого 2014 року вартість 1 кв.м. житла збільшується на 100,00 грн. за 1м.кв.
image

Графік роботи ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» в січні 2013 року

Вихідні: 1, 6, 7 січня. Робоча субота 11 січня. Особливості робочого дня 2 січня – платежі не приймаємо, всі інші операції оформлюємо.
image

Веселих Свят!

Колектив ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» вітає своїх клієнтів, партнерів, довірителів з Новим Роком та Різдвом Христовим.