image

За січень-липень 2013 року ціни на будівельні матеріали зросли на 6%

За даними Державної служби статистики України ціни на будівельні матеріали за січень – липень 2013 року зросли на 6%. Цей факт буде враховано будівельними компаніями при затвердженні цін на виконані будівельні роботи, що в свою чергу призведе до зростання вартості 1 м.кв. житла. Тож рекомендуємо Вам не відкладати оплату за договорами про участь в ФФБ, оскільки ціна на оплачені метри не піднімається в незалежності від впливу зовнішніх факторів.
image

Зміна ціни на квартири з 20 вересня 2013 року

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єкта інвестування у вересні 2013 року: Будинок на вул. Інструментальна у м.Львові
image

3-ю чергу будівництва по пр.Червоної Калини здано в експлуатацію

Здано в експлуатацію 3-ю чергу будівництва по проспекту Червоної Калини. Акт про готовність до експлуатації підписано і зареєстровано інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області 5 серпня 2013 року
image

Зміна цін на квартири з 15 серпня 2013 року

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єкта інвестування у СЕРПНІ 2013 року:
image

Підвищення цін на квартири з 19 липня 2013 року

ТОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» інформує про збільшення ціни квадратного метра об’єкта інвестування у липні 2013 року: